Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

POGOTOWIE OLEJOWE

Get Adobe Flash player

Nasze drzewko

 

Witamy serdecznie na naszej skromnej stronce www i jednocześnie krótkim informatorze, o co chodzi z tymi tłuszczami?

 

Stworzyliśmy POGOTOWIE OLEJOWE twierdząc, że lepiej zapobiegać niż leczyć :))  - Jesteśmy trochę takimi lekarzami naszego środowiska :))

 

Wielu z nas lubi tłustą frytunię, wysmażonego kotlecika, skrzydełka z głębokiego oleju, goloneczko itd. - i dobrze, bo to smaczne! Ale tłuszczyk, który się nam odkłada nie jest naszym przyjacielem - tu Wam nie pomożemy, ale zajmiemy się sanitarią reszty. Czyli odbierzemy od Państwa stary zesmażony, do niczego nie potrzeby i szkodliwy odpad posmażalniczy w postaci starego oleju lub frytury. Nie zatykacie kanałów ściegowych, własnych instalacji sanitarnych, nie topcie rur zlewając gorący tłuszcz, nie męczcie oczyszczalni, nie korkujcie szamb  - Zadzwońcie do nas!!!!

 

POGOTOWIE OLEJOWE działa szybko na Śląsku i w Małopolsce, w innych terenach polecimy zaprzyjażnioną firmę - nie zostawiamy naszych Klientów z problemem!

Solidnie i terminowo odbierzemy odpad posmażalniczy potwierdzając każdy odbiór kartą przekazania odpadu oraz zawierając z Państwem umowę na odbiór tłuszczy posmażalniczych dla potrzeb Sanepidu.

 

Wstawimy odpowiednie pojemniki wg Państwa potrzeb na zlewanie tłuszczu.

 

Zapłacimy za odebrany tłuszcz lub rozliczymy się z Państwem świeżym olejem rzepakowym (butelki 5l) lub fryturą (wiaderka 10l) - zapewniamy odbiory odpadów posmażalniczych oraz systematyczne dostawy świeżego oleju i frytury wg Państwa zamówień.

 

Działamy już od 3 lat i śmiało możemy powiedzieć, że jakość serwisu, solidność i niezawodność to POGOTOWIE OLEJOWE - to My :)))

 

Co tu dużo gadać :) Zapraszamy do współpracy, a sami się Państwo przekonacie, że święty spokój dla restauratora, systematyka dostaw i odbiorów polepszą samopoczucie :)

 

Wszelkie zgłoszenia, zamówienia i uwagi przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 - 17  pod naszym numerem telefonu 666 605 269.